ESTECARE

ESTECARE, to miejsce dla osób ceniących sobie profesjonalizm, a także indywidualne podejście.

Pierwsza wizyta w ESTECARE rozpoczyna się od szczegółowej konsultacji obejmującej m.in. stan zdrowia pacjenta oraz od badania skóry w celu zdiagnozowania problemu i ustalenia planu terapii w gabinecie i dostosowania odpowiedniej pielęgnacji domowej, która przedłuża efekty zabiegowe.

Przed każdym zabiegiem wykonywana jest również analiza Face Mapping czyli mapa twarzy polegająca na konstelacji 15 stref, które kosmetolog dokładnie analizuje i dobiera do nich odpowiednie kosmetyki i metody terapii. Jest to czytanie skóry, strefa po strefie, centymetr po centymetrze. Metoda ta jest oparta na wnikliwych badaniach prowadzonych w International Dermal Institute.

W gabinecie oferowany jest szeroki zakres zabiegów na twarz oraz ciało wykorzystując przy tym najnowocześniejszą aparaturę, której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Ponadto wszystkie zabiegi wykonywane są użyciem amerykańskich dermokosmetyków Dermalogica, jednej z najlepszych marek dostępnych na rynku.

W nowoczesnych i komfortowych wnętrzach mogą Państwo wykonać zabiegi depilacji laserowej, karboksyterapii medycznej, laserowego usuwania naczynek, rumienia, przebarwień, trądziku ACNE, fotoodmładzania, zindywidualizowanych terapii pielęgnacyjno-leczniczych, mezoterapii oraz peelingów medycznych. W gabinecie jest także możliwość zakupu dermokosmetyków do każdego rodzaju skóry.

Serdecznie Zapraszam,
Oliwia Walczak

shop image

POZNAJ NAS

team-member
OLIWIA WALCZAK

magister kosmetologii
Jeden z 8 EXPERTÓW marki Dermalogica w Polsce.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum, na którym zdobyła tytuł magistra kosmetologii. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjno-leczniczych na twarz oraz ciało. Kompleksowa wiedza na temat fizjologii i anatomii skóry, a także znajomość receptur preparatów kosmetycznych pozwala jej na dobór zindywidualizowanej terapii w gabinecie i pielęgnacji domowej.

Stale uczestniczy w szkoleniach oraz konferencjach międzynarodowych prelegentów podnosząc swoje kwalifikacje. Bardzo ceni sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług. Każdy zabieg w gabinecie poprzedza szczegółową konsultacją oraz badaniem skóry w celu poznania istoty problemu i oczekiwań pacjenta.